Yazılım Desteği
Troyy Kontrol özellikle sektörün olmazsa olmazları arasında olan Yazılım Desteği konusunda özgün ve güven veren bir hizmetle satış sonrası üzerine düşen sorumluluklarının arkasında durup her geçen gün teknolojik gelişmelerle birlikte yazılım konusunda da kendini yenilemektedir. Personel Devam Kontrol Sistemleri (PDKS), Yemekhane yazılımları, Geçiş Kontrol Yazılımları, OGS (UHCF ) Yazılımları, Kantin Harcama Yazılımları, Bekçi Kontrol Yazılımları, Üye Takip Yazılımları ve daha birçok Geçiş Kontrol Sistemleri konularında kendine özgü tasarımlar sunmaktadır.

Kurulum & Montaj
Troyy Kontrol olarak yapmış olduğumuz tüm ürün kurulum ve montajlarında sonuna kadar müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunmak adına teknik servis personellerimizle her geçen gün kendimizi biraz daha yenilemekte, teknolojik gelişmeleri an be an takip etmekteyiz. İhtiyaç duyduğunuz her hangi bir Parmak İzi okuyucu, kart okuyucu, yüz tanıma, damar tanıma, turnike sistemleri, güvenlik kamera sistemleri, yemekhane sistemleri, güvenlik sistemleri konusunda ne kadar komplike olursa olsun içinden çıkamayacağımız bir sistem söz konusu değildir. Troyy Kontrol olarak kurulum ve montaj konusunda her türlü kaliteli ve memnuniyet üretecek çözümlerle yanınızdayız.

Bakım & Onarım
Geçiş Kontrol Sistemleriparmak izi okuyucukartlı geçiş sistemi, yüz tanıma sistemleri, yemekhane sistemleri, öğrenci takip sistemleri )
Turnike Sistemleri ( üç kollu turnike, motorlu vip turnike, yarım boy turnike, boy turnikejetonlu turnike v.s. )
Güvenlik Sistemlerikamera sistemleri, kollu bariyer sistemleri, mantar bariyerlerroad blocker, kapı tipi metal arama dedektörü, el dedektörü v.s.)

Yukarıda bakım ve onarım konusunda vermiş olduğumuz hizmetlerin detayları verilmiştir. Bu doğrultuda;  Bir sistem kurdurmadan önce firmalar, şahıslar veya kurumlar öncelikle kurulmasını istediği sistemle alakalı firma arayışına girer. Bununla beraber firmanın satmış olduğu ürünle alakalı gerek garanti sürecinde gerekte sonrasında yeteri kadar hizmet sunup sunamayacağı konusunda araştırma yapar.

" Dijital çağın gerektirdiği ihtiyaçlara çözümler üretiyoruz. "

İş planlaması, proje ve müşteri yönetiminin yükünü yazılımsal çözümlerimizle
azaltarak üretim kapasitenizi iki katına çıkarıyoruz.

Lokman Hekim Üniversitesi
İdari İşler Daire Başkanlığı

"Troyy Kontrol ile birlikte turnike geçiş kontrol sistemiyle üniversitemizin giriş ve çıkışlarını kontrol altına aldık."

İdari İşler Daire Başkanı

T.C. Hopa Kaymakamlığı
Köylere Hizmet Götürme Birliği

"Sarp Sınır Kapısı'nda tırların geçişlerini daha düzenli ve kontrollü hale getirdik."

Tır Parkları Sorumlusu

Emniyet Genel Müdürlüğü
KOM Daire Başkanlığı

"Parmak izi, yüz tanıma ile biometrik doğrulama ve rfid kart okuyuculu geçiş kontrol sistemlerini devreye aldık."

KOM Daire Başkanlığı