Software Çözümleri Üretiyoruz !

Şirket ve kurumlarınızın hedeflerini destekleyen, üretim kapasitesini artıracak, iş yönetimini kolaylaştıracak yazılımlar geliştiriyoruz.
İhtiyaçlarınızın
tespitini yapıyoruz.
Size özel
algoritmalar hazırlıyoruz.
Tüm platformlarda
yazılımlar hazırlıyoruz.
Geliştikçe
yazılımları geliştiriyoruz.
Troyy'da
Gelişimi Yakalayabilirsiniz.
İhtiyaçlarınızın tespiti, geliştirilmesi ve uygulanması adımlarıyla değişime ayak uydurabilirsiniz.


İşletmenizdeki zaman kaybı yaratan, sorunlar oluşturan, üretimizini yavaşlatan, iş güvenliğinizi riske atan, müşterileriniz ile iletişimizi olumsuz yönde etkileyen tüm faktörleri TROYY ile olumlu yönde değiştirebilirsiniz.

Troyy Kontrol Hakkında

Troyy Bilişim Geçiş Kontrol Sistemleri Elektronik Güvenlik San. ve Tic. Ltd. Şti. Kurucu ortaklarımızın 10 yılı aşkın deneyimi ve uzman teknik ekibi ile 2016 yılı başlarında Başkentte üretimin kalbi OSTİM Organize sanayi bölgesinde Edirne’den Kars’a Türkiye’nin dört bir yanına kaliteli ve güvenilir hizmeti müşterilerin ayağına götürmek adına kuruluşunu gerçekleştirmiştir.

Troyy Bilişim Geçiş Kontrol Sistemleri; gelişen teknolojiyi yakından takip ederek günümüzün önemli sorunlarından biri haline gelen gerek bireysel gerekse toplumsal güvenlik konularına yeni ve ekonomik çözümler sunmayı amaç edinmiş olup; çalışma disiplini, uzmanlık ve teknolojik yenilikler üzerine kurulu ticaret anlayışı ile birey ve işletmelere daha güvenilir yaşam alanları tesis etmek için var gücü ile çalışmaktadır. Bu doğrultuda, Türkiye’nin dört bir yanında çeşitli faaliyet alanlarında hizmet sunan özel sektör ve kamu kuruluşları portföyüne sürekli yeni kuruluşlar eklenmekte. Bunun sonucu olarak da, daha güçlü ve daha fonksiyonel ürün çeşitliliğine ihtiyaç duyarak ürün ve hizmet yelpazesini olabildiğince genişletmektedir.

" Dijital çağın gerektirdiği ihtiyaçlara çözümler üretiyoruz. "

İş planlaması, proje ve müşteri yönetiminin yükünü yazılımsal çözümlerimizle
azaltarak üretim kapasitenizi iki katına çıkarıyoruz.

Misyonumuz
Yaşadığımız yüzyılın sorunu olarak tanımlayabileceğimiz hırsızlık, gasp, saldırı ve terör olayları, insanlığın huzurunu tehdit etmekte ve yaşadığı topluma olan güveninin azalmasına yol açmaktadır. Bu doğrultuda güvenli ve kontrollü yaşamın herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz. Troyy Kontrol ve Güvenlik Sistemleri olarak tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte geçiş kontrol sistemleri, elektronik güvenlik sistemleri, görüntülü kamera sistemleri (CCTV) gibi çağımız ihtiyaçlarını talepler doğrultusunda kendi özgün yazılım çözümlerimizle birlikte kurum ve kuruluşların hizmetine sunmaktır.


Vizyonumuz
Çalışma ortaklarımızın seçimi ve engin bilgileri doğrultusunda temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, gelişmekte olan ülkemizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve girişimci bir ruhla varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

Girişimcilik; bir uçurumdan aşağıya atlayıp yere çakılana kadar bir uçak yapmaya benzer!
Türkiye’nin dört bir yanındaki özel ve kamu kuruluşlarının yanı sıra son kullanıcılara da sunulan hizmetler arasında sunduğumuz bazı çözümler;
Geçiş Kontrol Sistemleri (RFID (kartlı geçiş sistemi ), Parmak İzi okuyucu, Yüz Tanıma Sistemleri, Damar Tanıma Sistemi)
Turnike Sistemleri (Tripod (üç kollu turnike ), Optik Hızlı geçiş Turnikeleri, Tam Boy Turnikeler, Swing Gate, Vip Turnikeler, )
Personel Devam Kontrol Sistemleri (PDKS) Web Tabanlı Pdks, Web Pdks, Yemekhane takip yazılımı
Ziyaretçi Kontrol Sistemleri
• Projelerinize Özel Yazılım Çözümleri
Yemekhane  Turnike Sistemleri
Kamera Sistemleri Ankara (CCTV)
Güvenlik Sistemleri Ankara
• OGS, HGS ( Hızlı Geçiş Sistemi )  Otopark Sistemleri (Kollu Bariyer )
Plaka Tanıma Sistemleri
Öğrenci ve Yurt Takip Sistemleri
Kantin Harcama Sistemleri
Bekçi Tur Kontrol Sistemi, Bekçi Tur Sistemleri, Bekçi Tur Sistemleri Ankara
Metal Kapı Dedektörü (X-Ray, Kapı, El)
Mantar Bariyer Sistemleri
Rood Blocker Sistemleri
Bariyer Sistemleri,Kollu Bariyer Sistemleri


Lokman Hekim Üniversitesi
İdari İşler Daire Başkanlığı

"Troyy Kontrol ile birlikte turnike geçiş kontrol sistemiyle üniversitemizin giriş ve çıkışlarını kontrol altına aldık."

İdari İşler Daire Başkanı

T.C. Hopa Kaymakamlığı
Köylere Hizmet Götürme Birliği

"Sarp Sınır Kapısı'nda tırların geçişlerini daha düzenli ve kontrollü hale getirdik."

Tır Parkları Sorumlusu

Emniyet Genel Müdürlüğü
KOM Daire Başkanlığı

"Parmak izi, yüz tanıma ile biometrik doğrulama ve rfid kart okuyuculu geçiş kontrol sistemlerini devreye aldık."

KOM Daire Başkanlığı